Wykonujemy badania rezonansem także w niedziele w godzinach 8:00-18:00!
Umów wizytę w naszej klinice przy ul. Prostej 69.

Q
}
Pon. – Sob. 07.00 – 21.00

Więcej wyników...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Umów się na wizytę

* Wymagane pole

ul. Wałowa 3

Warszawa – Muranów

ul. Prosta 69

Warszawa – Centrum

Umów wizytę

* Wymagane pole

ul. Wałowa 3

Warszawa – Muranów

ul. Prosta 69

Warszawa – Centrum

Tropocells

Tropocells

Czym jest terapia PRP ?

Terapia PRP jest nowoczesną i niechirurgiczną metodą leczenia autologicznym, wysoko stężonym preparatem płytkowym. To sprawdzona technologia wykorzystująca własne komórki (pacjenta) dla przyspieszenia naturalnego procesu gojenia.

Jak działa Tropocells PRPTM?

Zastosowanie Tropocells PRPTM może znacznie zmniejszyć potrzebę przeprowadzenia operacji. Pobiera się próbkę krwi od pacjenta. Następnie PRP jest odseparowane od krwi za pomocą wirowania. Po ok. 10 minutach Tropocells PRPTM jest gotowy do wstrzyknięcia w miejsce objęte leczeniem. Te skoncentrowane płytki krwi wspomagają naturalne procesy leczenia poprzez uwalnianie czynników wzrostu i innych molekuł regeneracyjnych. Podane cząsteczki wspomagają przebieg gojenia i skutkują pożądanym wzmocnieniem ścięgien/więzadeł.

Korzyści

Terapia Tropocells PRPTM jest odpowiednia podczas leczenia uszkodzenia ścięgien i więzadeł w całym organizmie. PRP stymuluje szybką regenerację tkanek:

  • miękkich
  • twardych
  • przyspiesza leczenie tkanek łącznych

W medycynie sportowej PRP zwiększa szansę na powrót do zdrowia sportowców z rozmaitymi urazami wspomagając gojenie tkanek i redukując ból.

Umów się na badanie

* Wymagane pole